Jak zamówić?

Jeśli chcesz zamówić biżuterię z odciskiem linii papilarnych


Jeśli chcesz zawsze czuć dotyk bliskiej Ci osoby kup w naszym sklepie online wybrany produkt z kategorii ODCISKI W SREBRZE 
Po zaksięgowaniu wpłaty wyślemy do Ciebie zestaw do pobierania odcisków palców wraz z dokładną instrukcją. W skład zestawu wchodzi nietoksyczna i bezpieczna masa plastyczna, podobna do plasteliny, w której odciska się palec. Do każdego zamówienia dołączamy potrójny zestaw, aby, w razie potrzeby, powtórzyć zdjęcie odcisku lub wybrać bardziej udany.

Masa pozwala na bardzo precyzyjne odzwierciedlenie szczegółów, odcisk palca pozostawiony w masie będzie bardzo wiernie przeniesiony na srebro w każdym detalu, dlatego proszę upewnić się, że są Państwo zadowoleni z jakości odcisku w masie. U małych dzieci, do około drugiego roku życia, linie papilarne są jeszcze mało widoczne i raczej nie nadają się do przeniesienia na nasze srebrne wyroby. U niemowlaków i malutkich dzieci zalecamy odcisnąć rączkę i stópkę na papier. Odcisk rączki lub stopy można przenieść pomniejszony na srebrne elementy. 

Masa plastyczna w ciągu kilkunastu minut stwardnieje, wtedy należy włożyć ją do dostarczonej przez nas koperty i wysłać do naszej pracowni.

Proszę wziąć pod uwagę, że nasza biżuteria z czystego srebra jest w 100% wykonywana ręcznie przez naszych artystów i nie będzie wyglądała tak jak fabryczne odlewy mechaniczne. Mogą zdarzyć się drobne nierówności i niedoskonałości, które jednak dodają tylko uroku naszej biżuterii i podkreślają jej indywidualny charakter. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii oraz na stronie naszego Funpage'u

Obok odcisku lub z tyłu zawieszki możemy wygrawerować imię lub krótki napis. Limit znaków jest podawany przy każdym produkcie i zależy od kształtu i wielkości wyrobu. Nie jest możliwe technicznie odciśnięcie własnoręcznego podpisu obok odcisku palca.
Od momentu otrzymania od Państwa gotowego odcisku, czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych. Jednak w okresach przedświątecznych lub przed takimi okazjami jak Dzień Matki, Dzień Babci, Walentynki itp. czas realizacji może się wydłużyć do 21 dni. Zawsze staramy się, aby Państwa zamówienie zostało wysłane jak najszybciej.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z instrukcją jak pobrać odcisk palca w masie silikonowej:
Jeśli chcesz przenieść rysunek, własnoręczny podpis lub dedykację na srebrną biżuterię


Pierwsze dzieło Twojego dziecka już nie musi tylko wisieć na lodówce, możesz mieć je zawsze przy sobie. A może Twoja mama lub babcia przechowuje od wielu lat pierwszą laurkę od Ciebie i teraz mógłbyś uwiecznić jej fragment, aby sprawić niebanalny prezent?
Możesz własnoręcznie zadedykować komuś srebrny podarunek, przenieść swój podpis albo narysować coś samemu sobie na szczęście.

Przy wybranym przez Ciebie produkcie w naszym sklepie online wyślij poprzez ikonkę "Dodaj obrazek" skan rysunku lub podpisu, który chciałbyś odcisnąć na srebrnym mini-dziele. Jeśli nie masz możliwości przesłania skanu w pliku .jpg lub .pdf, możesz przesłać nam ksero rysunku pocztą załączając swoje dane i numer zamówienia internetowego, choć to nieco wydłuży okres oczekiwania na realizację zamówienia.
Rysunek będzie pomniejszony w dużej skali i odciśnięty w czystym srebrze, dlatego najlepiej nadają się do tego rysunki z wyraźnymi konturami z małą ilością detali. Najlepiej wyglądają rysunki wykonane tylko długopisem lub flamastrem na białym tle. Z dużego rysunku lub laurki najlepiej wybrać tylko fragment do przeniesienia i np. podpis dziecka. Na większych zawieszkach jest możliwe odciśnięcie z jednej strony rysunku, a z drugiej strony podpisu i np. daty.

Poprzez formularz przy zamawianiu możliwe jest przesłanie tylko jednego zdjęcia lub skanu, wysyła się tylko ostatnio załadowany obrazek, więc jeśli chcą Państwo dołączyć więcej obrazków, proszę je wysłać oddzielnie na adres odciskaj@gmail.com podając swoje dane i numer zamówienia internetowego.

Czas realizacji zamówienia od daty otrzymania wzorów (zdjęć, rysunków) - 14 dni roboczych. (W okresach przedświątecznych czas ten może zostać wydłużony do 21 dni)


Jeśli chcesz przenieść odbicie dłoni lub stópki na srebrną biżuterięU niemowlaków i malutkich dzieci linie papilarne są bardzo delikatne , dlatego proponujemy przenieść odbicie rączki lub stópki maleństwa na srebrną biżuterię.

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas beztuszowy zestaw do pobierania odcisków. Składa się z chusteczki, specjalnego papieru i instrukcji. Metoda jest niebrudząca i bezpieczna do stosowania nawet u noworodków. Należy odesłać do nas pobrane odbicia rączek lub stópek w załączonej kopercie. Wszystkie materiały zostaną Państwu zwrócone wraz z gotowym produktem.
Jeśli mają już Państwo własne zdjęcie odcisku, które chcielibyście przenieść na srebro, można je zeskanować i przesłać do nas.
Odbicie dłoni lub stópki jest pomniejszane i przenoszone w dużej skali na nasze srebrne zawieszki. Z powodu dużego zmniejszenia zdjęcia , nie będą widoczne drobne linie papilarne, ale kontury odbicia. Obok odcisku lub z tyłu możemy wygrawerować podpis, datę lub krótki tekst.