Poczta prezentowa

 

 

Jeśli chcielibyście sprawić komuś przemiłą niespodziankę, możemy dostarczyć przesyłkę jako prezent bezpośrednio do kogoś, kogo chcecie obdarować. Zawsze pięknie pakujemy naszą biżuterię w eleganckie kartonowe pudełeczka, zawijamy w pachnącą bibułkę, a następnie pakujemy w ekologiczne kartonowe pudełka. Możecie do prezentu wybrać karnecik okolicznościowy. Możemy też dopisać odręcznie życzenia i ciepłe słowa dla Najbliższych.Taką informację prosimy umieścić w komentarzu do zamówienia. 

W komentarzu prosimy również o podanie swojego numeru telefonu do ewentualnego kontaktu z Państwem, gdybyśmy chcieli uzgodnić jakieś szczegóły dotyczące zamówienia. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie swojego adresu e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie zamówienia a w adresie dostawy prosimy o wpisanie adresu obdarowanego oraz numeru telefonu dla kuriera. 

Możesz też kupić nasze KARTY PODARUNKOWE , które wysyłamy w formie Voucherów z kodem. Kartę podarunkową możesz wydrukować i wręczyć jako prezent albo wysłać w formie pdf. 

 

Galeria karnecików 

- spersonalizuj swoje zamówienie wybierając jeden z poniższych wzorów -

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium