darmowa dostawa od 300 zł     -    kolekcja na Dzień Mamy! Wyjątkowe rabaty!

biżuteria dla bliźniąt

Bliźnięta (Gemini): 21 maja - 20 czerwca

Jakie kamienie naturalne są odpowiednie dla znaku zodiaku Bliźnięta? 

Bliźnięta: agat, cytryn i perły, a także topaz i akwamaryn.

Znak zodiaku bliźnięta - charakterystyka i znaczenie

Bliźnięta to osoby towarzyskie, pełne energii, potrzebujące wielu bodźców, zmian, są ciekawe świata, lubią podróże i łatwo nawiązują nowe kontakty. Osoby spod znaku Bliźniąt nie lubią monotonii, stają się wtedy niespokojne i rozdrażnione. Bliźniętom patronuje żywioł powietrze, z czego wynika ich zamiłowanie do ciągłego ruchu, podróży i wciąż podążają za nowymi doznaniami. Mocno przeżywają swoje porażki jak i sukcesy.

Kamień zodiakalny dla osób urodzonych między 21 maja a 20 czerwca musi dodawać im siły, ale też przynosić równowagę i spój,  przyciągając bezpieczeństwo oraz ochronę.

Sprawdź właściwości kamieni dla znaku zodiaku bliźnięta.

Kamienie dla bliźniąt - właściwości kamieni

Kamienie przyjazne dla Bliźniąt to agat, cytryn i perły, a także topaz i akwamaryn.

Właściwości agatu

Agat - kamień równowagi sprzyja wierności i miłości, wprowadza harmonię emocjonalną, fizyczną i intelektualną. Osobom spod znaku bliźniąt, agat zapewni spokój w różnych stresujących sytuacjach. Ten piękny kamień jest biały, szary, lekko niebieski, a także może mieć odcień fioletu lub różu. Agat przylegając do skory, noszony  na przykład jako wisiorek, wpływa  wzmacniająco na serce i układ krążenia.

Właściwości cytrynu

„Kamień optymizmu” - odpowiedni na dobrą fortunę, odwagę, sukces, rozwój osobisty. Wzmaga pewność siebie, otwiera umysł na nowe rozwiązania

Cytryn jest rzadką, żółtą odmianą kwarcu. Ten sprzyjający Bliźniakom kamień, pozwoli zachować stabilność i bezpieczeństwo w sferze materialnej. Energia cytrynu pozytywnie wpływa na przedsiębiorcze Bliźnięta,  które dobrze się czują przy dużej ilości zadań. Warto ubrać się w biżuterię z cytrynem przy podejmowaniu trudnych decyzji i w czasie ważnych spotkań zawodowych. Cytryn pomaga też Bliźniętom w regeneracji podczas choroby.

Właściwości pereł

Działają ochronnie, uwydatniają pozytywne cechy charakteru, zestrajają nasz rytm z rytmem życiowym Ziemi.

Perły uważane są za afrodyzjak, czy łzy bogów. Zdobiły korony królów i szaty władców tego świata. Są muzą artystów, podobnie jak diamenty nigdy nie wychodzą z mody.  Ze względu na pochodzenie rozróżnia się perły naturalne, powstałe w morzach i wodach słodkich i hodowane przez człowieka, które też są produktem naturalnym a nie imitacją. Te niezwykłe kamienie  mają różne barwy (białe, czarne, kremowe) i  różne kształty (okrągłe, w kształcie kropli, guzika). Perły stymulują procesy oczyszczania organizmu i mają działanie ochronne.

Właściwości topazu

„Kamień siły i mocy” - pochłania napięcie, zapobiega stagnacji, pozwala wyzbyć się złych myśli, ułatwia komunikację z innymi osobami.

Właściwości akwamarynu 

„Kamień odwagi” - koi, wzmacnia świadomość, aurę, uspokaja, zmniejsza stres i wycisza niespokojny umysł.

Biżuteria ze znakiem zodiaku bliźnięta - ręcznie robiona biżuteria zodiakalna  

W La Mimi znajdziesz naszyjniki dla bliźniąt, zawierające cytryn, czy perły, pierścionki elastyczne dla znaku zodiaku bliźnięta, a także bransoletki z kamieniami dla bliźniąt. Przygotowaliśmy też specjalną kolekcję zodiakalną - naszyjniki, pierścionki, bransoletki z kamieniami wybranymi dla Twojego znaku zodiaku.

W naszej ofercie szczęśliwe kamienie dla bliźniąt to cytryn, topaz i akwamaryn. 

Biżuteria dla bliźniąt utrzymana jest w żółto-jasnych kolorach. W ofercie naszyjników dla bliźniąt mamy naszyjniki z zawieszką bliźniąt naszyjniki z symbolem znaku zodiaku bliźnięta a także nasz nowy hit, naszyjnik z kryształem górskim oraz szczęśliwymi kamieniami dla bliźniąt.

Idealnym pomysłem na prezent będzie pierścionek elastyczny dla osób spod znaku zodiaku bliźniąt

Potrzebujesz własnego talizmanu? Sprawdź bransoletkę dla bliźniąt z kamieniami naturalnymi. Wybrane kamienie wzmocnią Twoje uczucia oraz dodadzą spokoju w życiu. A jeśli potrzebujesz wiary w siebie i mobilizacji do realizacji swoich marzeń, wybierz bransoletkę na sznurku i uwierz w siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium