Złoto plater 585

ZŁOTO PLATER pr. 585

Czy nie zastawialiście się czasem dlaczego Wasza "złota" lub pozłacana biżuteria szybko traci kolor i blask, biżuteria ciemnieje a warstwa złota ściera się już po kilku tygodniach? Tajemnica tkwi w grubości warstwy karatowego złota, jaką pokryta jest biżuteria. Na naszym rynku króluje złocenie galwaniczne, a najczęściej spotykana warstwa złota to 0,3-0,5 mikrona. Tak cienka warstwa złocenia sprawia, że utrzymuje się ono maksymalnie rok i to pod warunkiem specjalnego traktowania swojej biżuterii.

W LA MIMI używamy rewelacyjnej alternatywy dla litego złota, jakim jest ZŁOTO PLATER 585. Jest to kompozycja metali wykonana z grubej wierzchniej warstwy: 14 karatowego złota (próby 585) oraz wewnętrznej bazy: mosiądzu. Złoto próby 585 stanowi 5% -10% wagi wyrobu, a warstwa złota jest 50-100 razy grubsza od warstwy złota w tradycyjnym pozłoceniu galwanicznym. Inaczej mówiąc blaszka ze złota 585 pokrywa całą biżuterię i tylko złoto ma kontakt ze skórą.

Złoto i baza są zgrzewane i mechanicznie połączone w trwały i nierozerwalny sposób. Zewnętrzna warstwa biżuterii jest karatowym złotem próby 585, wiec ma wszystkie jego właściwości. Sprzedawana u nas biżuteria posiada próby pobiercze USA 1/20 585 Gold lub 1/10 585 Gold. Wybita próba informuje, iż ocechowany w ten sposób wyrób zawiera 1/10 lub 1/20 część wagową 14 karatowego złota.

Nasza biżuteria wykonana ze ZŁOTA PLATER 585 nie traci blasku i koloru przez wiele lat, należy ją traktować jak każdą inną biżuterię ze złota.

 

 

SREBRO 925 i SREBRO POZŁACANE

Nasza srebrna biżuteria wykonana jest z wysokiej jakości srebra próby 925, nie zawiera niklu ani innych alergizujących materiałów.

Biżuteria srebrna pozłocona jest wykonana ze srebra próby 925 i pokryta jest 24-karatowym złotem. Warstwa złocenia w zależności od modelu wynosi od 0,5-1 mikrona.

Kupując w LA MIMI macie pewność, że kupujecie z pewnego źródła, ponieważ biżuteria sprzedawana w naszym sklepie jest oznakowana wymaganymi próbami probierczymi i ocechowana wg wymogów prawa. Nasza firma jest zarejestrowana w Okręgowym Urzędzie Probierczym w Warszawie, nasz znak imienny jest zarejestrowany w Urzędzie Probierczym pod nr ewidencyjnym: 12 478 , przeszliśmy również pozytywnie kontrolę Urzędu Probierczego.

La Mimi jest członkiem Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium