darmowa dostawa od 300 zł     -    kolekcja na Dzień Mamy! Wyjątkowe rabaty!   -  GWARANTUJEMY DOSTAWĘ WSZYSTKICH ZAMÓWIEŃ NA DZIEŃ MAMY!

biżuteria dla barana

Bransoletka zodiak baran Bransoletka zodiak baran
Producent: Lamimi
Cena:

159,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszyjnik ze znakiem zodiaku Naszyjnik ze znakiem zodiaku
Producent: Lamimi
Cena:

209,00 zł

zobacz więcej
Naszyjnik znak zodiaku baran Naszyjnik znak zodiaku baran
Producent: Lamimi
Cena:

259,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszyjnik ze znakiem zodiaku baran Naszyjnik ze znakiem zodiaku baran
Producent: Lamimi
Cena:

239,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Baran (Aries): 21 marca - 19 kwietnia

Jakie kamienie naturalne są odpowiednie dla znaku zodiaku baran? 

Baran: hematyt, rubin, turmalin, cytryn, diament

Znak zodiaku baran - charakterystyka i znaczenie

Ognisty Baran to urodzony  przywódca. Osoby spod znaku zodiaku baran są aktywne, chętnie stawiają czoła nowym wyzwaniom, mają śmiałe plany i siły do realizacji.  Dominujący Baran na ogół osiąga życiowy sukces i nie lubi kompromisów. Dla swoich bliskich jednak jest zdolny do poświęceń. Mocne strony osób spod znaku Barana to ambicja, odwaga, przedsiębiorczość i życzliwość. Waleczne Barany uwielbiają  w swoim działaniu zajmować pierwszą pozycję, bywają impulsywne i nie usiedzą dłużej niż chwilę w jednym miejscu.

Kamień zodiakalny dla osób urodzonych między 21 marca a 19 kwietnia musi dodawać im siły do działania, ale też przynosić spokój w ich aktywnym życiu codziennym.

Sprawdź właściwości kamieni dla znaku zodiaku baran.

Kamienie dla barana - właściwości kamieni

Kamienie przyjazne dla Barana to hematyt, rubin, turmalin, cytryn i diament.

Właściwości  hematytu

„Kamień wojowników” - dodaje odwagi, siły, uziemia i harmonizuje, zwiększa poczucie własnej wartoścI, wspiera w walce.

Hematyt nazywany jest „kamieniem wojowników”, postrzega się go jako kamień, który ma gromadzić energię, dzięki czemu dba o równowagę; odbiera jej nadmiar i dodaje wigoru gdy jej brakuje. Hematyt  jest więc kamieniem , który sprzyja emocjonalnemu Baranowi. By korzystać z mocy hematytu wystarczy nosić go przy sobie. Zgodnie z litoterapią, czyli metodą leczenia kamieniami, może regulować ciśnienie i regulować ciśnienie.

Właściwości rubinu

„Kamień miłości i siły życiowej” - napawa optymizmem, odwagą do kierowania swoim życiem, wzmacnia intuicję.

Rubin jest jednym z kultowych kamieni szlachetnych. Jego nazwa stała się synonimem barwy. Piękny rubinowy kolor od wieków jest symbolem miłości i oddania. Rubin sprzyja też pozytywnym myślom, radości, łagodzi stres ,zwiększa intuicję i pewność siebie. Rubin występuje we wszystkich odcieniach czerwieni, od różowego , fioletowego, po brązowy, w zależności od zawartości chromu w jego składzie. Należy do czwórki najbardziej cenionych kamieni szlachetnych, obok diamentu, szafiru i szmaragdu. Dlatego  stał się głównym kamieniem zdobiącym pierścionki  zaręczynowe. Biżuteria z rubinem jest bardzo popularna na całym świecie.

Właściwości turmalinu

„Kamień jasności i spokoju” - przyciąga przyjaźnie, inspiruje i ułatwia porozumienie, uzdrawia i oczyszcza zarówno ciało jak i umysł.

Kluczem do popularności  turmalinu jest jego niezwykła moc ochronna i zdolność uzdrawiania  na wielu poziomach; emocjonalnym, fizycznym, umysłowym i duchowym. Uważa się, że chroni przed działaniem negatywnych energii,, łagodzi stresy, pomaga odsuwać złe myśli i niepokój.Tajemnica tej niezwykłej mocy tkwi we właściwościach turmalinu, bowiem kamień ten utrzymuje na swojej powierzchni ładunki elektryczne,  które negatywną energię zmieniają na pozytywną aurę. Ten kamień przyjazny dla Barana może zmieniać barwę w zależności od oświetlenia. W naturalnym świetle jest żółtawozielony, w sztucznym  pomarańczowy.

Właściwości  cytrynu

„Kamień optymizmu” -odpowiedni na dobrą fortunę, odwagę, sukces, rozwój osobisty. Wzmaga pewność siebie, otwiera umysł na nowe rozwiązania.

Kamień ten jest rzadką, żółtą odmianą kwarcu. Przyjazny dla Barana, pozwoli zachować stabilność i bezpieczeństwo, sprzyja jasności umysłu i wzmacnia umiejętności komunikacyjne. Właściwości cytrynu sprzyjają więc aktywnym i odważnym Baranom.

Biżuteria ze znakiem zodiaku bliźnięta - ręcznie robiona biżuteria zodiakalna  

W La Mimi znajdziesz naszyjniki dla barana, zawierające hematyt, czy rubin, pierścionki elastyczne dla znaku zodiaku barana, a także bransoletki z kamieniami dla barana. Przygotowaliśmy też specjalną kolekcję zodiakalną - naszyjniki, pierścionki, bransoletki z kamieniami wybranymi dla Twojego znaku zodiaku.

W naszej ofercie szczęśliwe kamienie dla bliźniąt to hematyt, rubin, turmalin.

Biżuteria dla barana utrzymana jest w żółto-jasnych kolorach. W ofercie naszyjników dla barana mamy naszyjniki z zawieszką barana naszyjniki z symbolem znaku zodiaku barana a także nasz nowy hit, naszyjnik z kryształem górskim oraz szczęśliwymi kamieniami dla barana.

Idealnym pomysłem na prezent będzie pierścionek elastyczny dla osób spod znaku zodiaku barana

Potrzebujesz własnego talizmanu? Sprawdź bransoletkę dla barana z kamieniami naturalnymi. Wybrane kamienie wzmocnią Twoje uczucia oraz dodadzą spokoju w życiu. Potrzebujesz wiary w siebie i mobilizacji do realizacji swoich marzeń, wybierz bransoletkę na sznurku i uwierz w siebie!

W ofercie La Mimi posiadamy unikatowe naszyjniki z kamieniami szlachetnymi, które również możemy wykorzystać dla barana. Naszyjnik dla barana z rubinem, naszyjnik z turmalinem, naszyjnik z hematytem, albo cytrynem? Znajdziesz je w zakładce UNIKATY.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium