biżuteria dla raka

  • nowość
Naszyjnik ze znakiem zodiaku rak Naszyjnik ze znakiem zodiaku rak
Producent: Lamimi
Cena:

239,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszyjnik znak zodiaku rak Naszyjnik znak zodiaku rak
Producent: Lamimi
Cena:

259,00 zł

szt.
zobacz więcej
Naszyjnik symbol zodiak Rak Naszyjnik symbol zodiak Rak
Producent: Lamimi
Cena:

159,00 zł

zobacz więcej
Naszyjnik ze znakiem zodiaku Naszyjnik ze znakiem zodiaku
Producent: Lamimi
Cena:

209,00 zł

zobacz więcej
Bransoletka zodiak rak Bransoletka zodiak rak
Producent: Lamimi
Cena:

159,00 zł

szt.
zobacz więcej

 Rak (Cancer): 22 czerwca - 22 lipca

Jakie kamienie naturalne są odpowiednie dla znaku zodiaku Rak? 

Rak: kamień księżycowy, szmaragd, perła i rubin.

Znak zodiaku rak - charakterystyka i znaczenie

Rak to najbardziej tajemniczy wodny znak  zodiaku. Osoby spod znaku Raka są uczuciowe, troskliwe i rodzinne i wrażliwe. Intuicja rzadko  ich zawodzi. Z drugiej strony potrafią być zaborcze, drażliwe i uparte. Raki potrafią być też skąpe i mieć zaskakująco zmienne nastroje, nigdy nie wiadomo, co może je wytrącić z równowagi. Osoby spod znaku Raka  nie lubią ryzyka i obawiają się porażki, dlatego trzymają się swojego planu i rzadko decydują się na spontaniczność, są  bardzo ostrożne. Kluczem do serca Raka jest zrozumienie, cierpliwość i akceptacja. Ostrożny Rak z dużą rezerwą podchodzi do nowych znajomości, boi się zranienia i odrzucenia. Potrzebuje głębokiej i emocjonalnej więzi, wtedy będzie czuły i oddany. Osobowość Raka  jest jedną z najtrudniejszych do zrozumienia, potrafi bowiem prezentować jednocześnie kilka przeciwnych sobie cech. 

Kamień zodiakalny dla osób urodzonych między 22 czerwca a 22 lipca musi dodawać im odwagi, ale też przynosić spokój i łagodzić emocje,  przyciągając radość oraz zaufanie.

Sprawdź właściwości kamieni dla znaku zodiaku rak.

Kamienie dla raka - właściwości kamieni

Kamienie przyjazne dla raka to kamień księżycowy, szmaragd, perła i rubin.

Właściwości kamienia księżycowego

„Kamień intuicji” - uspokaja, koi, wspiera wewnętrzny wzrost i siłę, która pomaga podążać drogą przeznaczenia, reguluje równowagę uczuciową.

Kamień księżycowy - to jeden z najbardziej niezwykłych minerałów. Oczarowuje nieziemską poświatą przypominającą światło księżyca. Kamień księżycowy jest polecany dla osiągnięcia harmonii i wewnętrznego spokoju. Poprawia intuicję, dodaje pewności siebie, a  także łagodzi i dobrze wpływa na emocje.

Właściwości szmaragdu

„Kamień spokoju, odrodzenia i uczciwości” - wyostrza umysł, otwiera na miłość, życie w obfitości, dodaje nadziei.

Szmaragd to kamień spokoju, odrodzenia i uczciwości. Dodaje nadziei i otwiera na miłość, a także przynosi szczęście i równowagę. Zielona barwa szmaragdu wpływa kojąco i wzmacnia nerwy. Szmaragd zaraz po diamencie jest najczęściej  wybieranym kamieniem na pierścionki zaręczynowe.

Właściwości pereł

Działają ochronnie, uwydatniają pozytywne cechy charakteru, zestrajają nasz rytm z rytmem życiowym Ziemi.

Perły uważane są za afrodyzjak, czy łzy bogów. Zdobiły korony królów i szaty władców tego świata. Są muzą artystów, podobnie jak diamenty nigdy nie wychodzą z mody.  Ze względu na pochodzenie rozróżnia się perły naturalne, powstałe w morzach i wodach słodkich i hodowane przez człowieka, które też są produktem naturalnym a nie imitacją. Te niezwykłe kamienie  mają różne barwy (białe, czarne, kremowe) i  różne kształty (okrągłe, w kształcie kropli, guzika). Perły stymulują procesy oczyszczania organizmu i mają działanie ochronne.

Właściwości rubinu

„Kamień miłości i siły życiowej” - napawa optymizmem, odwagą do kierowania swoim życiem, wzmacnia intuicję.

Rubin jest jednym z kultowych kamieni, jego nazwa stała się synonimem barwy. Rubinowy kolor stał się symbolem miłości i oddania, sprzyja pozytywnym myślom, radości, łagodzi stres.

Biżuteria ze znakiem zodiaku bliźnięta - ręcznie robiona biżuteria zodiakalna  

W La Mimi znajdziesz naszyjniki dla raka, zawierające szmaragd, czy kamień księżycowy, pierścionki elastyczne dla znaku zodiaku rak, a także bransoletki z kamieniami dla raka. Przygotowaliśmy też specjalną kolekcję zodiakalną - naszyjniki, pierścionki, bransoletki z kamieniami wybranymi dla Twojego znaku zodiaku.

W naszej ofercie szczęśliwe kamienie dla raka to kamień księżycowy, szmaragd i perła.

Biżuteria dla raka utrzymana jest w zielono-białych kolorach. W ofercie naszyjników dla raka mamy naszyjniki z zawieszką raka naszyjniki z symbolem znaku zodiaku rak a także nasz nowy hit, naszyjnik z kryształem górskim oraz szczęśliwymi kamieniami dla raka.

Idealnym pomysłem na prezent będzie pierścionek elastyczny dla osób spod znaku zodiaku rak

Potrzebujesz własnego talizmanu? Sprawdź bransoletkę dla raka z kamieniami naturalnymi. Wybrane kamienie wzmocnią Twoje uczucia oraz dodadzą spokoju w życiu. Potrzebujesz wiary w siebie i mobilizacji do realizacji swoich marzeń, wybierz bransoletkę na sznurku i uwierz w siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium