dostawa już od 9,90!    -     nowości już dostępne!   -   darmowa dostawa od 300 zł

biżuteria dla koziorożca

Koziorożec (Capricorn): 22 grudnia - 19 stycznia 

Jakie kamienie naturalne są odpowiednie dla znaku zodiaku koziorożec? 

Koziorożec: turmalin, kamień księżycowy i kwarc.

Znak zodiaku koziorożec - charakterystyka i znaczenie

Osoby spod znaku koziorożca nie lubią nagłych zmian oraz zaskoczeń. Umiejętność koncentracji, cierpliwość i wytrwałość to najważniejsze cechy Koziorożca. Typowy koziorożec nie rezygnuje ze swoich celów i marzeń, a wręcz dąży do nich za wszelką cenę, będąc cierpliwym, nawet jeśli będzie to trwało latami. Koziorożce nie są skłonne do kompromisów. Ich świat jest zero-jedynkowy, nie ma tu miejsca na dyskusję. Nie godzą się na półśrodki, są zasadnicze i kurczowo trzymają się swojej racji. Koziorożec nie spóźnia się, nie przekłada umówionych spotkań, nie bywa spontaniczny i nie zmienia nagle swoich planów. Wręcz przeciwnie - charakterystyczny koziorożec lubi sobie wszystko zaplanować wcześniej i trzymać się swoich założeń. 

Sprawdź właściwości kamieni dla znaku zodiaku koziorożec.

Kamienie dla koziorożca - właściwości kamieni

Kamienie przyjazne dla Koziorożca to turmalin, kamień księżycowy, kwarc, kryształ górski, jaspis.

Właściwości turmalinu

„Kamień leczący rany” - wprowadza do życia miłość, radość, spokój, leczy rany z przeszłości, naprawia błędy, uwalnia od napięcia i złych myśli

Turmalin różowy odpowiada za miłość i spokój.  Noszenie turmalinu  pomaga odstresować się i zmniejszyć napięcie. Kamień ten przywraca radość życia, pomaga się zrelaksować, pobudzić układ nerwowy.

Właściwości kamienia księżycowego

„Kamień intuicji” - uspokaja, koi, wspiera wewnętrzny wzrost i siłę, która pomaga podążać drogą przeznaczenia, reguluje równowagę uczuciową.

Kamień księżycowy to kamień manifestacji, wzmacnia intuicję i sny, balansuje, uspokaja, koi.

Właściwości kwarcu 

„Kamień miłości” - wzmacnia relacje z ludźmi, uwrażliwia na piękno, bezwarunkową miłość, budzi romantyczne uczucia, zmysłowość.

Kwarc otwiera serce na miłość, wzmacnia relacje z ludźmi, wspomaga pokój wewnętrzny, uwrażliwia na piękno, zwalcza koszmary

Biżuteria ze znakiem zodiaku koziorożec - ręcznie robiona biżuteria zodiakalna  

W La Mimi znajdziesz naszyjniki dla koziorożca, zawierające kwarc, czy turmalin, pierścionki elastyczne dla znaku zodiaku koziorożec, a także bransoletki z kamieniami dla koziorożca. Przygotowaliśmy też specjalną kolekcję zodiakalną - naszyjniki, pierścionki, bransoletki z kamieniami wybranymi dla Twojego znaku zodiaku.

W naszej ofercie szczęśliwe kamienie dla koziorożca to turmalin, kamień księżycowy i kwarc.

Biżuteria dla koziorożca utrzymana jest w różowo-białym tonie. W ofercie naszyjników dla koziorożca mamy naszyjniki z zawieszką koziorożca naszyjniki z symbolem znaku zodiaku koziorożec a także nasz nowy hit, naszyjnik z kryształem górskim oraz szczęśliwymi kamieniami dla koziorożca.

Idealnym pomysłem na prezent będzie pierścionek elastyczny dla osób spod znaku zodiaku koziorożec. 

Potrzebujesz własnego talizmanu? Sprawdź bransoletkę dla koziorożca z kamieniami naturalnymi. Wybrane kamienie wzmocnią Twoje uczucia oraz dodadzą spokoju w życiu. Potrzebujesz mobilizacji do realizacji swoich marzeń, wybierz bransoletkę na sznurku i uwierz w siebie!

W ofercie La Mimi posiadamy unikatowe naszyjniki z kamieniami szlachetnymi, które również możemy wykorzystać dla koziorożca. Naszyjnik dla koziorożca z turmalinem, naszyjnik z kwarcem, a może naszyjnik z kamieniem księżycowym? Znajdziesz je w zakładce UNIKATY.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium