darmowa dostawa od 300 zł     -    kolekcja na Dzień Mamy! Wyjątkowe rabaty!

biżuteria dla skorpiona

Skorpion (Scorpio): 23 października – 21 listopada

Jakie kamienie naturalne są odpowiednie dla znaku zodiaku skorpion? 

Skorpion: hematyt, rubin, granat, agat, karneol, obsydian

Znak zodiaku skorpion - charakterystyka i znaczenie

Zodiakalne Skropiony obchodzą urodziny od 23 października do 21 listopada. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mają silne charaktery. Widząc skorpiona, na pierwszy rzut oka, nie wydaje się zbyt asertywny. Rzeczywistość jest inna - skorpion potrafi postawić się i zawalczyć o swoje. Skorpiony to "organizatorzy" swojego życia i przestrzeni, wszystko planują z wyprzedzeniem, jest jedna z ich największych zalet w życiu zawodowym, gdzie odnoszą duże sukcesy. Prywatnie cenią stabilizację i są bardzo rodzinne. Nie są jednak spokojne - wręcz przeciwnie - skorpiony są impulsywne, to chodzące wulkany. Przywiązują też dużą wagę do szczegółów i małostek, dobrych manier i wychowania, dlatego zawsze starają się być taktowne i nikogo nie urazić. W towarzystwie skorpiona poczujesz się zrozumiany i zaakceptowany. Jednak nie każdy to docenia, a Skropiony są pamiętliwe – łatwo zapamiętują nie tylko dobre, ale te złe rzeczy.

 

Sprawdź właściwości kamieni dla znaku zodiaku skorpion.

Kamienie dla skorpiona - właściwości kamieni

Kamienie przyjazne dla Skorpiona to hematyt, rubin, granat, agat, karneol, obsydian.

Właściwości  hematytu

„Kamień wojowników” - dodaje odwagi, siły, uziemia i harmonizuje, zwiększa poczucie własnej wartoścI, wspiera w walce.

Hematyt nazywany jest „kamieniem wojowników”, postrzega się go jako kamień, który ma gromadzić energię, dzięki czemu dba o równowagę; odbiera jej nadmiar i dodaje wigoru gdy jej brakuje. Hematyt  jest więc kamieniem , który sprzyja emocjonalnemu Baranowi. By korzystać z mocy hematytu wystarczy nosić go przy sobie. Zgodnie z litoterapią, czyli metodą leczenia kamieniami, może regulować ciśnienie i regulować ciśnienie.

Właściwości rubinu

„Kamień miłości i siły życiowej” - napawa optymizmem, odwagą do kierowania swoim życiem, wzmacnia intuicję.

Rubin jest jednym z kultowych kamieni szlachetnych. Jego nazwa stała się synonimem barwy. Piękny rubinowy kolor od wieków jest symbolem miłości i oddania. Rubin sprzyja też pozytywnym myślom, radości, łagodzi stres ,zwiększa intuicję i pewność siebie. Rubin występuje we wszystkich odcieniach czerwieni, od różowego , fioletowego, po brązowy, w zależności od zawartości chromu w jego składzie. Należy do czwórki najbardziej cenionych kamieni szlachetnych, obok diamentu, szafiru i szmaragdu. Dlatego  stał się głównym kamieniem zdobiącym pierścionki  zaręczynowe. Biżuteria z rubinem jest bardzo popularna na całym świecie.

Właściwości granatu

„Kamień sukcesu” - motywuje, pomaga w podejmowaniu ważnych decyzji, wprowadza harmonię, miłość, pasję, entuzjazm.

Granat znany  jest od wieków jako kamień nadziei, chroniący od zła, przynoszący motywację do działania.  Granat pomoże nie tylko Lwom zmienić styl życia, zerwać toksyczne  związki, oczyścić umysł z negatywnych myśli, dlatego w obecności granatu  spełnienie marzeń  staje się łatwiejsze.

Biżuteria ze znakiem zodiaku skorpion - ręcznie robiona biżuteria zodiakalna  

W La Mimi znajdziesz naszyjniki dla skorpiona, zawierające rubin, czy granat, pierścionki elastyczne dla znaku zodiaku skorpion, a także bransoletki z kamieniami dla skorpiona. Przygotowaliśmy też specjalną kolekcję zodiakalną - naszyjniki, pierścionki, bransoletki z kamieniami wybranymi dla Twojego znaku zodiaku.

W naszej ofercie szczęśliwe kamienie dla skorpiona to granat, rubin i hematyt.

Biżuteria dla skorpiona utrzymana jest w czerwono-różowym tonie. W ofercie naszyjników dla skorpiona mamy naszyjniki z zawieszką skorpiona naszyjniki z symbolem znaku zodiaku skorpion a także nasz nowy hit, naszyjnik z kryształem górskim oraz szczęśliwymi kamieniami dla skorpiona.

Idealnym pomysłem na prezent będzie pierścionek elastyczny dla osób spod znaku zodiaku skorpiona

Potrzebujesz własnego talizmanu? Sprawdź bransoletkę dla skorpiona z kamieniami naturalnymi. Wybrane kamienie wzmocnią Twoje uczucia oraz dodadzą spokoju w życiu. Potrzebujesz mobilizacji do realizacji swoich marzeń, wybierz bransoletkę na sznurku i uwierz w siebie!

W ofercie La Mimi posiadamy unikatowe naszyjniki z kamieniami szlachetnymi, które również możemy wykorzystać dla skorpiona. Naszyjnik dla skorpiona z hematytem, naszyjnik z rubinem, a może naszyjnik z granatem? Znajdziesz je w zakładce UNIKATY.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium