darmowa dostawa od 300 zł    -     nowości już dostępne!
Jak zamówić biżuterię z odciskami

Personalizowana biżuteria LA MIMI

BIŻUTERIĘ MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ

 

Podaruj sobie i bliskim coś wyjątkowego, stworzonego tylko dla Ciebie. Zatop w szlachetnym srebrze dotyk miłości, czułości i wspomnień.  Teraz zawsze możesz mieć przy sobie czuły dotyk bliskich Ci osób, otaczać się pozytywną energią i wspomnieniami. 


Jako pierwsi w Polsce, obok niezwykłej  biżuterii z odciskami linii papilarnych, przenosimy na srebro pomniejszone odciski dłoni i stópek dziecięcych, odbicia psich łap, odbicia nosa psa i kota,  a także własnoręczne rysunki i napisy. Nasza niepowtarzalna biżuteria jest wykonywana ręcznie ze srebra próby 950 z największą starannością  w wielostopniowym i żmudnym procesie. Proszę wziąć pod uwagę, że nasza biżuteria ze srebra jest w 100% wykonywana ręcznie przez naszych artystów i nie będzie wyglądała tak jak fabryczne odlewy mechaniczne. Mogą zdarzyć się drobne nierówności i niedoskonałości, które jednak dodają tylko uroku naszej biżuterii i podkreślają jej indywidualny charakter. Nasza biżuteria z odciskami jest wykonywana w całości ręcznie, nie jest to mechaniczny grawer, dlatego odciski są trójwymiarowe, realistyczne, nie tak płaskie jak w przypadku graweru mechanicznego. 

 

Jak zamówić biżuterię z odciskami?

BIŻUTERIĘ MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ

 

Wyślemy do Ciebie zestaw do pobierania odcisków palców wraz z dokładną instrukcją. W skład zestawu wchodzi nietoksyczna i bezpieczna masa plastyczna, podobna do plasteliny, w której odciska się palec. Do każdego zamówienia dołączamy potrójny zestaw, aby powtórzyć zdjęcie odcisku lub wybrać bardziej udany. Masa pozwala na bardzo precyzyjne odzwierciedlenie szczegółów, odcisk palca pozostawiony w masie będzie bardzo wiernie przeniesiony na srebro w każdym detalu, dlatego proszę upewnić się, że są Państwo zadowoleni z jakości odcisku w masie.  Masa plastyczna w ciągu kilkunastu minut stwardnieje, wtedy należy włożyć ją do dostarczonej przez nas koperty i wysłać do naszej pracowni. 

Odcisk palca jest przenoszony w skali 1:1, ale jest pomniejszony po wypaleniu o około 10% z powodu procesu kurczenia się srebra w czasie wypalania w wysokiej temperaturze. 

Z tyłu zawieszki możemy wygrawerować imię lub krótki napis. 

Uwaga:  U małych dzieci, do około trzeciego roku życia, linie papilarne są jeszcze delikatne i mało widoczne dlatego nie nadają się do przeniesienia na nasze srebrne wyroby. U niemowlaków i malutkich dzieci zalecamy zamówić biżuterię z odbiciem rączek lub stópek.

 

Czas realizacji

Obecnie zamówienia na biżuterię z odciskami realizujemy w naszym stacjonarnym butiku w Warszawie lub mailowo. Skontaktuj się z nami na info@lamimi.pl aby uzyskać szczegółowe informacje oraz aktualny cennik.  Po złożeniu przez Państwa zamówienia, wysyłamy odpowiedni zestaw do pobrania odcisków w ciągu 1-3 dni. Od momentu otrzymania od Państwa skanu odbić, rysunku  lub odcisku w silikonie, czas realizacji zamówienia wynosi ok 14 dni roboczych. Jednak w okresach przedświątecznych lub przed takimi okazjami jak Dzień Matki, Dzień Babci, Walentynki itp. czas realizacji może się wydłużyć do 21 dni. 

 

 

 

Jeśli chcesz przenieść odbicie dłoni lub stópki na srebrną biżuterię

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas beztuszowy zestaw do pobierania odcisków. Składa się z chusteczki, specjalnego papieru i instrukcji. Metoda jest niebrudząca i bezpieczna do stosowania nawet u noworodków. Skan odbić należy wysłać na nasz email. Jeśli mają już Państwo własne, starsze odbicia stópek lub rączek na papierze, które chcielibyście przenieść na srebro, można je zeskanować i przesłać do nas. Odbicie dłoni lub stópki jest pomniejszane i przenoszone w dużej skali na nasze srebrne zawieszki. Z powodu dużego zmniejszenia odbicia, nie będą widoczne drobne linie papilarne, ale kontury odbicia. Z tyłu zawieszki możemy wygrawerować podpis, datę lub krótki tekst. 
 

 

 

Jeśli chcesz zrealizować indywidualne zamówienie na biżuterię z odciskami w srebrze

Jesteśmy również otwarci na Twoje najbardziej szalone pomysły! Skontaktuj się z nami i razem zrealizujemy najbardziej wyszukane projekty. Przenosimy na srebro również odbicia ust w formie słodkiego buziaka, odciski nosków i łapek Waszych czworonożnych pupili, indywidualne rysunki i podpisy. 

 

  

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium