Jak zamówić biżuterię z odciskami

Personalizowana biżuteria LA MIMI

Podaruj sobie i bliskim coś wyjątkowego, stworzonego tylko dla Ciebie. Zatop w szlachetnym srebrze dotyk miłości, czułości i wspomnień.  Teraz zawsze możesz mieć przy sobie czuły dotyk bliskich Ci osób, otaczać się pozytywną energią i wspomnieniami. 


Nasza niepowtarzalna biżuteria jest wykonywana ręcznie ze srebra próby 950 z największą starannością  w wielostopniowym i żmudnym procesie. 
Proszę wziąć pod uwagę, że nasza biżuteria ze srebra jest w 100% wykonywana ręcznie przez naszych artystów i nie będzie wyglądała tak jak fabryczne odlewy mechaniczne. Mogą zdarzyć się drobne nierówności i niedoskonałości, które jednak dodają tylko uroku naszej biżuterii i podkreślają jej indywidualny charakter. 

Jako pierwsi w Polsce, obok niezwykłej  biżuterii  z odciskami linii papilarnych, przenosimy na srebro pomniejszone odciski dłoni i stópek dziecięcych, a także własnoręczne rysunki i napisy. 

Nasza biżuteria z odciskami jest wykonywana w całości ręcznie, nie jest to mechaniczny grawer. 

 

Jeśli chcesz zamówić biżuterię z odciskiem linii papilarnych

 Wyślemy do Ciebie zestaw do pobierania odcisków palców wraz z dokładną instrukcją. W skład zestawu wchodzi nietoksyczna i bezpieczna masa plastyczna, podobna do plasteliny, w której odciska się palec. Do każdego zamówienia dołączamy potrójny zestaw, aby powtórzyć zdjęcie odcisku lub wybrać bardziej udany. Masa pozwala na bardzo precyzyjne odzwierciedlenie szczegółów, odcisk palca pozostawiony w masie będzie bardzo wiernie przeniesiony na srebro w każdym detalu, dlatego proszę upewnić się, że są Państwo zadowoleni z jakości odcisku w masie.  Masa plastyczna w ciągu kilkunastu minut stwardnieje, wtedy należy włożyć ją do dostarczonej przez nas koperty i wysłać do naszej pracowni. 

Odcisk palca jest przenoszony w skali 1:1, ale jest pomniejszony po wypaleniu o około 10% z powodu procesu kurczenia się srebra w czasie wypalania w wysokiej temperaturze. 

Z tyłu zawieszki możemy wygrawerować imię lub krótki napis. 

Uwaga:  U małych dzieci, do około trzeciego roku życia, linie papilarne są jeszcze delikatne i mało widoczne dlatego nie nadają się do przeniesienia na nasze srebrne wyroby. U niemowlaków i malutkich dzieci zalecamy zamówić biżuterię z odbiciem rączek lub stópek.

 

 

 

Jeśli chcesz przenieść odbicie dłoni lub stópki na srebrną biżuterię

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas beztuszowy zestaw do pobierania odcisków. Składa się z chusteczki, specjalnego papieru i instrukcji. Metoda jest niebrudząca i bezpieczna do stosowania nawet u noworodków. Skan odbić należy wysłać na nasz email. Jeśli mają już Państwo własne, starsze odbicia stópek lub rączek na papierze, które chcielibyście przenieść na srebro, można je zeskanować i przesłać do nas. Odbicie dłoni lub stópki jest pomniejszane i przenoszone w dużej skali na nasze srebrne zawieszki. Z powodu dużego zmniejszenia odbicia, nie będą widoczne drobne linie papilarne, ale kontury odbicia. Z tyłu zawieszki możemy wygrawerować podpis, datę lub krótki tekst. 
 

 

 

Jeśli chcesz zrealizować indywidualne zamówienie

Jesteśmy również otwarci na Twoje najbardziej szalone pomysły! Skontaktuj się z nami i razem zrealizujemy najbardziej wyszukane projekty. Przenosimy na srebro  również odbicia ust w formie słodkiego buziaka, odciski nosków i łapek Waszych czworonożnych pupili, indywidualne rysunki i podpisy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas realizacji

Po złożeniu przez Państwa zamówienia, wysyłamy odpowiedni zestaw do pobrania odcisków w ciągu 1-3 dni. Od momentu otrzymania od Państwa skanu odbić, rysunku  lub odcisku w silikonie, czas realizacji zamówienia wynosi ok 14 dni roboczych. Jednak w okresach przedświątecznych lub przed takimi okazjami jak Dzień Matki, Dzień Babci, Walentynki itp. czas realizacji może się wydłużyć do 21 dni. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium